"target="_blank"

Victoria 2 Torrent İndir

 


Victoria 2 Torrent İndir

Victoria 2, Europa Universalis ve Hearts of Iron gibi ünlü strateji oyunları serilerin bildiğimiz Paradox’un yapımcılığını üstlendiği Victoria 2 gerçek zamanlı tarihsel ve derin bir oynanış sunan ve 19. Yüzyılda geçen bir strateji oyunudur. Sanayi devrimini konu alır. Osmanlı ile oynarak, sanayide geri kalmış bir devleti yönetebilir ya da o zamanların en büyük gücü olan Büyük Britanya’yı seçerek oyuna avantajlı başlayabilirsiniz. Oyunu öğrenmek amacı ile basit bir oyun isteyen oyunculara Büyük Britanya ile oynamalarını tavsiye ederiz. Daha zorlayıcı bir oyun için Osmanlı’yı seçebilirsiniz. 31 Ağustos 2010 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. Herkese iyi eğlenceler dileriz… Paradox şirketinin en yeni strateji oyunu olan Imperator Rome sitemizdedir. Eğer bu oyunu beğendiyseniz, bu oyunu da beğeneceğinizden emininiz. Göz atmanızı tavsiye ederiz. 

Victoria 2, 20. yüzyılın başlangıcında nihayet gerçekten büyük bir güç haline gelmek için genişleme ve sömürgeleştirme yoluyla 19. yüzyılın başlarında mutlak monarşi çağından itibaren ulusunuzu dikkatle yönlendirin. Victoria II, 19. yüzyılın sömürge döneminde oynanan, oyuncunun bir ülkeyi kontrol altına alarak yönlendirdiği büyük bir strateji oyunudur… Yaptığınız her eylemin tüm dünyada çeşitli sonuçlarının olacağı derinlemesine bir siyasi simülasyonu deneyimleyin. Nüfus, siyasi farkındalıklar, sosyal sınıflar ve hükümetlerine karşı kabul veya isyan isteklerine dayanarak kararlarınıza halk tepki gösterebilir. Bundan dolayı kararlarınızı alırken dikkat ediniz. Keyifli oyunlar dileriz…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi: Windows 7
  İşlemci:Intel® Pentium® IV 2.4 GHz / AMD 3500+
  Bellek:2 Gb RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA® GeForce 8800 / ATI Radeon® X1900
  Sabit Disk:2 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 31 Ağustos 2010
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: Skidrow
 Boyut: 680 MB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir