"target="_blank"

Warhammer Vermintide 2

 


Warhammer Vermintide 2, Fatshark adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayımlandı. Birinci şahıs gözünden oynanır. Aksiyon ve hack and slash türlerinde yer alan bir video oyunudur. co-op moduna vurgu yapar ve bunun üzerine inşa edilmiştir. Takım arkadaşlarınız ile acımasız yaratıklara saldıracaksınız ve hayatta kalmaya çalışacaksınız. Kısmen açık bir dünyaya sahiptir. 64 bit işletim sistemi gereklidir. 32 bit işletim sistemine sahipseniz oyun çalışmayacaktır. Herkese keyifli oyunlar…

Warhammer Vermintide 2 Torrent indir

Warhammer Vermintide 2, 8 Mart 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. Oyuncuların beğenisini kazandı ve hala oynanmaktadır. Sitemizde sizlere online oynanabilir sürümünü sunduk. İndirme bağlantısının altında yer alan siyah yazıları okuyunuz ve ana steam hesabınızı kullanmayınız. Övgüler almış Vermintide’nin devam oyunudur. Şimdi savaşa katıl! Grafik, animasyon ve diğer birçok alanda ilk oyuna göre daha gelişmiş bir oyundur. Bu oyunu beğendiyseniz, sizlere Left 4 Dead 2 ve World War Z oyunlarını tavsiye edebiliriz. Tadını çıkartın!


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim Sistemi64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) 64-bit Windows 10
 İşlemciIntel Core i5-2300 @ 2.80 GHz / AMD FX-4350 @ 4.2 GHz
 Bellek6 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5870
 Sabit Disk65 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 8 Mart 2018
 Tür: Hack and Slash
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Repack
 Boyut: 10 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“oyunu oynayabilmek için bir steam hesabına ihtiyacınız vardır.
ana steam hesabınızı kullanmayın, banlanabilirsiniz.
yeni bir steam hesabı açarak RUTLauncher.exe üzerinden oyunu başlatın.”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir