"target="_blank"

Wasteland 2

 


Wasteland 2 (Türkçesi: Çorak Bölge / Boş arazi 2) inXile Entertainment adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, yayımlanan Wasteland 2 Torrent olarak sitemizdedir. Rol yapma ve strateji türlerinde yer alan bir video oyunudur. İzometrik bakış açısından oynanır. Sıra tabanlı oynanışa sahiptir. 19 Eylül 2014 tarihinde Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, Macintosh sistemlerinde piyasaya sürüldü. Oyuncuların beğenisini topladı. Herkese keyifli oyunlar dileriz…

Wasteland 2 Torrent indir

Wasteland 2, Fallout 1’in yaratıcıları tarafından geliştirilmiştir. Seksen saatten fazla oynanış süresi vardır. Koruyucu grubunuzu kontrol edin ve yıkıcı silahlar ile düşmanlarınızı öldürün. Strateji becerinizin sınırlarını test edin ve Wasteland’a (Çorak bölge) adalet getirin! Tüm seçimler size aittir ve bu seçimlerde özgürsünüz. Ancak seçimlerin sonuçlarını unutmayın! Oyunun Director’s Cut sürümünü sunduk. Ek paketleri ve güncellemeleri kapsar. Daha iyi bir oyun deneyimi sunmak ile birlikte, daha kapsamlı içerik de sunar. Tadını çıkartın!


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows XP/Vista/7/8/8.1/10 64 BIT
 İşlemciIntel Core 2 Duo
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA GeForce GTX 260 or Radeon HD 4850 (512 MB VRAM)
 Sabit Disk30 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 19 Eylül 2014
 Tür: Strateji
 Platform: Bilgisayar
 Sürüm: Codex
 Boyut: 11.20 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

“oyunun en güncel sürümü olan Director’s Cut sürümünü sunduk. iyi eğlenceler.”

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir