Watch Dogs 2 Torrent İndir

 

Watch Dogs 2 Torrent İndir

Watch Dogs 2 (WATCH_DOGS 2 olarak stilize edilmiştir) Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan; üçüncü şahıs perspektifinden oynanan aksiyon-macera türünde bir video video oyunudur. 2014 yılında piyasaya sürülmüş olan Watch Dogs 1’in devamıdır ve 2016 Kasım ayında PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için dünya çapında piyasaya sürülmüştür. San Francisco Körfezi bölgesinin kurgusal bir versiyonu içinde yer alan oyun, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanır ve açık dünyası yürüyerek veya araçla gezilir. Oyunu sitemizden ücretsiz bir şekilde indirip, sorunsuzca oynayabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz ve sitemizi bir daha ziyaret etmeyi unutmayınız!

Oyuncular, DedSec adında bir hacker grubu için çalışan Marcus Holloway’i kontrol edecekler. Ctos olarak bilinen şehrin gelişmiş gözetim sistemini çökertmek ana amacınız. Görevleri tamamlamak için birden çok yol vardır ve her başarı DedSec grubunun takipçisi sayısını artırır. Kooperatif çok oyunculu rekabet bire-bir mücadele için izin verir ve hasara neden olan bir oyuncu nötralize etmek için diğer oyuncularla bağlantı kurulur. Serinin ilk oyunu olan Watch Dogs 1‘e göre her türlü alanda çok daha gelişmiş serinin şu anlık en yeni oyunu. Keyifli oyunlar! Açık dünyası nedeniyle GTA 5‘e çok benzemektedir. Bağlantıya tıklayarak o oyunu da inceleyebilirsiniz, tavsiyemizdir.

Tavsiye Oyun: Mafia 3


Görüntüler

 

 

 

Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 64 BİT
  İşlemci:Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz, AMD FX 6120 @ 3.5 GHz
  Bellek: 6 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB VRAM veya AMD Radeon HD 7870
  Sabit Disk:50 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 15 Kasım 2016
 Tür: Açık Dünya
 Platform: PC
 Sürüm: CPY
 Boyut: 24.53 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir