"target="_blank"

Watch Dogs Torrent İndir

 

Watch Dogs Torrent İndir

Watch Dogs (WATCH_DOGS olarak stilize edilmiştir), Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan, üçüncü şahıs bakış açısından oynanan bir aksiyon-macera video oyunudur. 27 Mayıs 2014’te Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü. Kasım 2014’te bir Wii U sürümü yayınlandı. Keyifli oyunlar dileriz…

Chicago’nun kurgusal, serbest dolaşımlı dünyasında geçen tek oyunculu hikaye, Hacker olan Aiden Pearce’in yeğeninin öldürülmesinden sonra intikam arayışını izler. Oyun üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanır ve dünya yayan ya da bir araç ile gezilebilir. Çevrimiçi çok oyunculu mod, sekize kadar oyuncunun işbirliğine dayalı ve rekabetçi oyunlar oynamasına izin veriyor.

Oyunun gelişimi 2009 yılında başladı ve beş yıl boyunca devam etti. Görevleri dünya çapında birçok Ubisoft stüdyosu tarafından paylaşıldı ve binden fazla kişi bu oyunun geliştirme aşamasına katıldı. Geliştiriciler, alan üzerinde saha araştırması yapmak için Chicago’yu ziyaret etti ve özgünlük için bölgesel dili kullandı. Hacking özellikleri, siber güvenlik şirketi Kaspersky Lab ile istişare içinde oluşturuldu ve oyun içi kontrol sistemi SCADA’ya dayandırıldı.

Skor, krautrock ile besleyen Brian Reitzell tarafından oluşturuldu. Oyuna dair haziran 2012’deki açıklamalardan sonra, Watch Dogs geniş bir kitle tarafından merakla bekleniyordu . Oyun çıkışını gerçekleştirdiğinde, karışık bir inceleme aldı; övgü, oyunun hackleme unsurlarına ve görev çeşitliliğine yönelikken, oyunun pazarlama aşamasında gösterilen ile gerçek oyun, manzara ve kahraman arasındaki grafik kalitesindeki tutarsızlığa ilişkin eleştiriler ifade edildi. Watch Dogs ticari bir başarıydı ve bir Ubisoft oyununun en büyük ilk günü satış rekorunu kırdı ve o sırada İngiltere’deki yeni fikri mülkiyetlerin en büyük lansmanı haline geldi. Oyun 10 milyondan fazla kopya sattı; devamı olan Watch Dogs 2, Kasım 2016’da piyasaya sürüldü.

Ekim 2012’de, bir hacker olan Aiden Pearce’nın danışmanı ve ortağı Damien Brenks, Chicago’daki üst seviye Merlaut Otel’de bir elektronik banka soygunu yürütüyor ve bilinmeyen başka bir hacker tarafından banka soygunu sırasında alarm Aiden’in aleyhine kullandırtılıyor. Brenks, hacker’ı bulmaya çalışır ve kendini ve Pearce’i uzaklaştırır. Ailesi için endişelenen Pearce, ülkeye sürpriz bir yolculuk yapmak için onları güvenliğine itiyor. Yolda, tetikçi Maurice Vega, arabaya ateş ediyor; Pearce’nin yeğeni komaya giriyor ve ardından ölüyor. 11 ay sonra, Pearce, Vega’yı Chicago’nun Parker Meydanı bölgesindeki bir beyzbol stadyumunda izler. Vega’nın müteahhidi hakkında kaygısız bir sorgulamanın ardından Vega’yı ortağı Jordi Chin’in elinde bırakıyor. İnceleme sırasında Brenks, Merceut işinden diğer bilgisayar korsanını bulma isteği ile Pearce’a yaklaşıyor. Pearce reddediyor ve Brenks, Pearce’i Brenks’in taleplerine uymaya zorlayan küçük kız kardeşini kaçırarak misilleme yapıyor. HackS sendikası DedSec’in üyesi olan Clara Lille’in yardımıyla, Pearce ikinci bilgisayar korsanı – çete lideri ve eski asker Delford ‘Irak’ Wade’i izliyor ve Wade sunucularından bir veri örneği alıyor. O ve Lille, Wade’in Chicago’daki hemen her vatandaş hakkında bilgi sahibi olduğunu ve bu sayede çetesini yetkililerden koruduğunu keşfetti. Herkese iyi eğlenceler!


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) veya Windows 8 (64 BİT)
  İşlemci:Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66GHz veya 3.0GHz @ AMD Phenom II
  Bellek:6 GB RAM
  Ekran Kartı:Nvidia Geforce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5770 DirectX 11 grafik
  Sabit Disk:25 GB kullanılabilir alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 27 Mayıs 2014
 Tür: Açık Dünya
 Platform: PC
 Sürüm: Reloaded
 Boyut: 22.07 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir