"target="_blank"

Wreckfest Torrent İndir

 

Wreckfest


Wreckfest Torrent İndir

Wreckfest, Bugbear adlı bağımsız bir firma tarafından geliştirilip, THQ Nordic tarafından yayınlanmıştır. Fizik yasalarına uyan bir gerçekçi yarış ve çarpışma, dağıtma oyunudur. Henüz erken erişimdedir ve geliştirilmeye devam etmektedir. En iyi oyun deneyimi için her zaman en güncel sürümü tercih ediniz. Destansı yarışlarda rakiplerinizi geçmek için her şeyi yapın! 14 Haziran 2018 tarihinde bilgisayar için çıkışını gerçekleştirmiştir. İyi eğlenceler dileriz…

Wreckfest, Rakiplerinize çarpın, nitronuzu kullanın ve birincilik için yarışın! FlatOut 1 & 2’yi geliştiren şirket olan Bugbear tarafından geliştirildi. Hem aksiyon, hem de mücadeleci bir ortam arıyorsanız, bu oyun tam sizlik! Dikkatle sürün ve en son ölün! Zengin araba alternatifi. Onlarca yepyeni ve daha önceden oyunlardan görmediğiniz arabalar. Anlamı özelleştirmeler. Yalnızca arabanızın dış görünüşünü değil, aynı zamanda size yarışlarda üstünlük sağlayacak olan gövde zırhı gibi özellikleri de yükseltin! Kariyer modunu deneyimleyin ve heyecanı yaşayın! 


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows Vista
 İşlemciIntel® Core™2 Duo 2.7 GHz
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıNVIDIA Geforce® GTX™ 460 / AMD Radeon™ HD 6850
 Sabit Disk15 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 14 Haziran 2018
 Tür: Yarış
 Platform: PC
 Sürüm: v20180821
 Boyut: 13.5 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir