WWE 2K19 Torrent İndir

 


WWE 2K19, Yuke adlı şirket tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından yayınlanan profesyonel güreş türünde video oyunudur. Güreş simülasyonu, dövüş ve spor kategorilerinde yer almaktadır. Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 9 Ekim 2018’de dünya çapında piyasaya sürüldü. WWE oyun serisinde (WWE 2K serisi altında altıncı) yapılan yirminci oyundur ve WWE 2K18’in devam oyunudur. Herkese iyi eğlenceler dileriz. Sizlere indirme yerinde hem CODEX hem de REPACK sürümlerini sunduk. REPACK sürümünün boyutu daha düşüktür. Eğer internetiniz çok yavaşsa ya da oyunu denemek istiyorsanız, REPACK sürümünü indirmenizi tavsiye ederiz.

WWE 2K19, Hardcore Gamer adlı site ile yapılan bir röportaja göre WWE 2K serisinin yaratıcı direktörü olan Lionel Jenkins WWE 2K19’un diğer WWE oyunlarında olduğu gibi dövüş simülasyonu türünde olmayacağını, bu türden uzaklaşacağını belirtmiştir. Oyunun “fanları” daha hızlı ve akıcı bir dövüş sistemi istiyorlardı, yapımcılar, böyle bir işe girişeceklerini hiç düşünmediler ancak kutunun dışında düşünüp, bu istenileni oyunculara verdiler. Serinin fanları, böyle bir hamle beklemiyordu. Dolayısıyla, WWE 2K19, serinin diğer oyunlarına nazaran daha hızlı ve akıcı bir oyundur. Simülasyon türünden çıkıp, daha çok dövüş oyunu kategorisine girmiştir diyebiliriz. WWE serinin ana odağı her zaman simülasyondu; oyunu seven oyuncular, bu türden nefret etmeye başladılar ve yüksek sesle yapımcı firmaya bir daha bu türdeki WWE oyununu satın almayacaklarını söylediler. Serinin tür değiştirmesinin ardında yatan olay budur. Bir bakıma, YUKE fanların zoruyla oyun tarzını değiştirmiştir. Ayrıca Lionel Jenkins şunları da ekledi “fanlar artık oyunun çok yavaş ve durgun olduğunu, artık zevk vermediğini söylediler.” Bu bilgilerin kaynağı,  Lionel Jenkins’ın Hardcore Gamer sitesi ile olan röportajlarındandır. Tadını çıkartın!

Tavsiye Oyun: Injustice Gods Among Us


Görüntüler

Asgari Sistem Gereksinimleri
 İşletim SistemiWindows 7 64 BIT
 İşlemciIntel Core i5-3550 / AMD FX 8150
 Bellek4 GB RAM
 Ekran KartıGeForce GTX 670 / Radeon HD 7850
 Sabit Disk50 GB kullanılabilir alan

Fragman


 Çıkış Tarihi: 9 Ekim 2018
 Tür: Dövüş
 Platform: PC
 Sürüm: Codex – Repack
 Boyut: 43.2 – 28.4 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir