"target="_blank"

XCOM: Enemy Unknown Torrent İndir

 


XCOM: Enemy Unknown Torrent İndir

XCOM: Enemy Unknown, Tepeden bakış açısı ile oynanan, Strateji ile Bilim kurgu türünü birleştiren nadir oyunlardan birisi. 9 Ekim 2012’de Kuzey Amerika’da, 12 Ekim 2012’de Avrupa ve Avustralya’da Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürüldü. Daha önceden çıkmış tüm indirilebilir içerikleri kapsayan bir “Elite Edition” sürümü Nisan 2013’te Feral Interactive tarafından özel bir Mac OS X olarak piyasaya sürüldü. Haziran 2013’te iOS için bir bağlantı noktası yayınlandı ve Mayıs 2014’te bir Android dönüşümü yayınlandı. XCOM: Enemy Within adlı bir genişleme paketi Kasım 2013’te piyasaya sürüldü. Haziran 2014’te Feral, hem XCOM: Enemy Unknown hem de genişleme paketi XCOM: Enemy Within’i Linux için piyasaya sürdü. Keyifli oyunlar.

Sizi XCOM isimli gizli bir yarı-paramiter örgütün kontrolüne sokacaktır. XCOM komutanı olarak kaynakları yönetmek, teknolojileri ilerletmek ve savaş stratejileri ile bireysel birim taktiklerini denetleyerek korkunç bir küresel yabancı istilasına karşı dünyayı savunacaksınız.

2015 yılının alternatif bir zamanında yer alır. Oyuncu, XCOM adlı seçkin çok ulusu bir paramiliter organizasyonun kontrolünü ele geçirir ve Dünya’yı savunmakla görevlendirilir. Oyuncu, sahadaki birliklere bir dizi sıra tabanlı taktiksel emir verir; Misyonlar arasında oyuncu, kurtarılan yabancı teknolojiden ve yakalanan mahkumlardan yeni teknolojilerin araştırmasını ve geliştirilmesini yönetir, XCOM birliğinin faaliyet alanını genişletir, XCOM’un finansmanını yönetir ve uzaylı faaliyetlerini izler ve cevap verir.

3D bakış açısından, yukarıdan aşağıya perspektif ile oynanan alan savaşı oyunudur . Oyuncu harita üzerinde uzaylıları avlarken ve göreve bağlı olan diğer hedefleri tamamlamaya çalışırken bir ila altı insan askeri veya robot birliği kadrosunu kontrol eder. Haritalar rastgele oluşturulmaz ancak uzaylı düşmanların yeri rastgele oluşturulur. Oyuncu savaş sisi nedeni ile, oyuncuların askerleri düşman birimlerini görene kadar hiçbir hareketlilik görmemektedir. Askerler eşyaları taşıyabilir ve özel yetenekler gerçekleştirebilir; Bu öğelerin ve yeteneklerin kullanımı, baş üstü göstergede (HUD) bir araç çubuğu ile kontrol edilir. Birkaç yetenek örneği, ortaya çıktıktan sonra düşmanlara otomatik olarak ateş açmayı, patlayıcıları başlatmayı ve müttefikleri iyileştirmeyi içerir. Herkese iyi eğlenceler…


Görüntüler
Asgari Sistem Gereksinimleri
  İşletim Sistemi:Windows Vista
  İşlemci:2 GHz
  Bellek:2 GB RAM
  Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 2600 XT
  Sabit Disk:20 GB boş alan
Fragman

 Çıkış Tarihi: 12 Ekim 2012
 Tür: Strateji
 Platform: PC
 Sürüm: FLT
 Boyut: 12.2 GB
 İndirme Seçenekleri: Torrent

Yazar Hakkında

unknown

Sitenin kurucusu ve tek içerik ekleyicisi. Oyun macerasına 2005 yılında, Atari ile başladı. 2006-2007 yıllarında bilgisayar ile tanıştı ve müptelası oldu, hâlâ usanmadan bilgisayar ile yaşamaktadır.

Full Torrent Oyun İndir